MICE по-грузинськи

03.04.2018

Грузія приходить на розум, коли збираєшся в незвичайну подорож, не нудну, повну відкриттів і надзвичайно душевну. Ще один плюс на користь цієї країни - відсутність віз для українців. Фахівці компаній ділового туризму, які проводили корпоративні заходи в Грузії, відзначають палітру яскравих незабутніх програм для відпочинку і тімбілдінга.
Діловий туризм є порівняно новим туристичним напрямом в Грузії. Це один з найбільш швидко розвиваючих видів туризму. У списку подій, які проходять в Грузії, - фестивалі, корпоративи, конференції, майстер-класи для гурманів, винні, спортивні та інші тури.
Найпопулярнішими місцями для корпоративних гостей стали місто Батумі і туристичні центри Аджарії. Тут є море, сучасне курортне місто, вся необхідна інфраструктура: п'ятизіркові готелі, конференц-зали, ресторани і, перш за все, грузинські культура, традиції, кухня. Цікавих тем для тімбілдінгу в Батумі дуже багато: це парки пригод, прогулянки під вітрилом, занурення з аквалангом, уїк-енд в море, прогулянки верхи, політ на повітряній кулі, параплані, спортивному літаку. Перелік розваг можна продовжувати ще дуже довго. Клієнти з великим інтересом сприймають курс грузинських танців, курс дегустації вин, день серед виноградників, сплав по гірських річках. Популярні програми «для гурманів» по ​​всій Грузії: «Винні будинку і дорога монастирів», «Чудова медовуха чача», «В гостях у місцевих жителів - цілий бенкет».
Бізнес-туризм в Грузії зростає з кожним роком. Сприятливі умови для інвестування та ведення бізнесу, створені грузинським урядом, сприяють тому, що все більше іноземних компаній і бізнесменів зацікавлені в налагодженні міцних ділових зв'язків з місцевими компаніями або у відкритті власного бізнесу або представництв. Також один з найважливіших геополітичних чинників - можливість при наявності керуючого офісу в Грузії безперешкодно вести бізнес на всьому Південному Кавказу, включаючи Азербайджан і Вірменію.
Конгрес-туризм
Основне місце проведення офіційних міжнародних форумів і великих конгресів - Тбілісі. Так, за останні кілька років в столиці Грузії було проведено ряд масштабних міжнародних будівельних, агротехнічних і комунікаційних виставок.
Великі міжнародні мережі Marriott, Sheraton, Radisson і Holiday Inn мають все необхідне для прийому ділових туристів і надають повний спектр послуг з організації офіційних і корпоративних заходів на найвищому міжнародному рівні. Однак і місцеві готельєри в останні роки сильно підняли планку і практично ні в чому не поступаються світовим грандам. Конференц-холи і банкетні зали цих готелів місткістю до 2,5 тис. осіб здатні задовольнити не тільки самого вибагливого клієнта, а й вимоги протокольних заходів найвищого рівня.
«Особливо популярними стали подієві тури, приурочені до традиційних національних свят і великим культурним заходам. А найпопулярніший період - сезон збору винограду, званий Ртвелі, який триває з кінця серпня до кінця жовтня. У цей час ми з туристами відвідуємо Кахетії, звану не інакше як батьківщиною вина. Восени кращого місця, ніж винний регіон Грузії Кахетія, для тімбілдінга годі й чекати. Саме тут є можливість взяти участь в святі збору винограду і безпосередньо в самому процесі виробництва кращих сортів грузинських вин. Особливі емоції в учасників подібних поїздок викликають самостійний збір винограду на кращих виноградниках і безпосереднє проходження всього процесу його перетворення в майбутнє вино в багатовікових Марані - винних підвалах.
Взимку багато компаній вибирають для проведення заходів найвідоміші гірськолижні курорти Гудаурі і Бакуріані. Обладнані всім необхідним для проведення ділових зустрічей гірські готелі дають прекрасну можливість після робочих сесій активно провести час на свіжому повітрі або поніжитися в SPA-комплексах. Для адептів активного зимового відпочинку влаштовуються заходи на відкритому повітрі і спортивні змагання, а для любителів екстриму можлива навіть організація польотів на гелікоптерах над хребтами Великого Кавказу або походи на снігоходах і квадроциклах.
Теми для інсентіва
"Компаніям, які вирішили вперше відправитися в Грузію, ми рекомендуємо поєднувати ознайомчі поїздки з відвідуванням найдавніших історико-культурних пам'яток - древньої столиці Мцхета, печерного міста Уплесціхе, фортеці Аннаурі, Сванетії, Казбегі. Не менш важлива частина програми - традиційне грузинське застілля, яке по праву можна віднести до світової культурної спадщини. Знаменита грузинська чоловіче багатоголосся (поліфонія) і фольклорні танці не залишать байдужими навіть найвибагливіших мандрівників. А для тих, хто налаштований на командну роботу, створені сценарії найрізноманітніших командообразуючіх і концептуальних заходів. Найактуальніші варіанти для проведення заходів - історичні постановки або гри в жанрі квестів, RPG. З огляду на історичну та культурну спадщину, найбільш популярними є теми «Аргонавтів», «Форту Баярд», «Кулінарних битв». А завдяки необмеженим можливостям таких локацій, як Батумський ботанічний сад, Фортеця Рабат і вулички Старого Тбілісі, нами були розроблені і втілені в життя найсміливіші і нестандартні індивідуальні сценарії та проекти ».
Окрема тема - грузинська кухня і можливості національних ресторанів і банкетних залів. За одне відвідування немає шансів перепробувати і половину цього. На грузинському столі завжди знайдеш втілення будь-яких смакових пристрастей, таких як гострі або прісні страви, вегетаріанський або рибний акцент.
Грузинське вино краще дегустувати в місці його виробництва - в селах Алазанської долини або в околицях Амбролаури, де до цих пір проводиться така улюблена Сталіним Хванчкара. Можна з'їздити на винзавод в Цинандалі і доглянути там собі пляшку прямо в погребі. Винні тури зазвичай проходять в Кахетії. Кахетинські винні тури - одноденні і цілком доступні за вартістю.

 


По материалам: swww.micetravel.com.ua