Музичний фестиваль Meo Sudoeste в Замбужейра-ду-МарНайбільший фестиваль електронної музики в Португалії збере на поле поблизу рибальського села Замбужейра-ду-Мар тисячі любителів клубних ритмів.

Літній фестиваль Sudoeste («Південний Схід») проходить на узбережжі Алентежу – одному з наймальовничіших пляжних курортів країни. Музичне свято, за спонсорської підтримки великого стільникового провайдера MEO, щороку представляє слухачам португальських і міжнародних музикантів найвищого рівня. За останні роки на трьох сценах оупен-ейру виступлять такі всесвітньо відомі артисти, як Мартін Гарікс, Jamiroquai, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike, Бенні Бенассі, Девід Гетта, Ліл Уейн і DJ Snake.

Окрім чудової музики, на «Судоесте» можна отримати насолоду від і пляжним відпочинком. Протягом дня від місця проведення фестивалю до найбільшого пляжу курорту Замбужейра-ду-Мар ходить безкоштовний транспорт. Дістатися до фестивалю найпростіше від Лісабона – поїздом до станції Фунчеіра, звідки гостей «Судоесте» забирають автобуси.

Вартість квитків на фестиваль – від 48 євро, що вже включає дозвіл на кемпінг і парковку.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения