Музичний фестиваль Universal Music в МадридіЗа короткий час з моменту старту цей музичний фестиваль в Мадриді зміг стати справжньою сенсацією культурного календаря Іспанії.

Музыкальный фестиваль Universal Music в Мадриде http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/06/Muzykalnyj-festival-Universal-Music-v-Madride_glav1.jpg

Королівський театр Мадрида і іспанське відділення міжнародного медіа-гіганта Юніверсал Мьюзік приготували мешканцям іспанської столиці відмінний літній сюрприз. У липні Мадрид чекає справжній зорепад знаменитих артистів, які візьмуть участь у програмі грандіозного музичного свята Universal Music Festival.

Музыкальный фестиваль Universal Music в Мадриде http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/06/Muzykalnyj-festival-Universal-Music-v-Madride_glav2.jpg

Ця подія виявилося в центрі загальної уваги з дня прем'єри в 2015 році. У списку його хедлайнерів завжди значаться імена, які навряд чи потребують представлення. За минулі сезони на сцені Королівського театру виступили сер Елтон Джон, «батьки» бразильської музики в стилі Тропікаль Жив Жілберту і Каєтану Велозу, зірка латино-року колумбієць Хуанес, сладкоголосий британець Род Стюарт, в компанії з канадської джазової дівою Дайаной Кролл, а також гранд іспанської естради Хосе Луїс Пералес. Щороку Universal Music Festival продовжить підвищувати «ставки» і це означає, що його гостей чекають зустрічі з ще більш яскравими зірками музичного Олімпу.

Музыкальный фестиваль Universal Music в Мадриде 7ba3de83644710ef0b2ed69dbc4fdaab.jpg

Квитки на грандіозне шоу в іспанській столиці можна буде придбати за ціною від 15 євро.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения