MWC - Mobile World Congress GSMA 2018Всесвітній конгрес GSMA Mobile World (MWC) в Барселоні є місцем зустрічі бездротової індустрії. В доповнення до інновацій і семінарам по продуктам обговорюються і представлені останні тенденції в галузі у восьми залах. Конгрес рахується провідною подією для мобільних телефонів, мобільного інтернету і мобільних додатків. До 2007 року Всесвітній Конгрес GSMA Mobile World став Всесвітнім конгресом 3GSM. Щорічний конгрес, який відбувся в лютому, тепер являється однією з важливих подій в галузі.

В рамках конгресу пройде торгова виставка. Відвідайте спеціалізовані виставочні площадки, щоб досліджувати продукти і рішення, орієнтовані на певну тему. На виставці 2018 року буде представлено більш ніж 2200 компаній і вона буде займати 100 000 квадратних метрів чистого виставкового і готельного простору восьми виставкових залів і численних відкритих площадках.

Експоненти представляють всі горизонтальні і вертикальні сектори мобільної індустрії. Організатори володіють певними зонами і павільйонами, розподіленими в різних областях основних виставкових залів, призначених для освітлення конкретних секторів галузі.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення