На туристичний форум до Харкова з'їдуться фахівці з 10 країн світу

16.05.2018

У Харкові посилено готуються до проведення туристичного форуму. На нього з'їдуться фахівці з даної та суміжних сфер загалом з 10 міст країни, а також близько 10 країн світу – вони об'єдналися в 17 делегацій. Серед них топова європейська організація, яка спеціалізується на збереженні культурної спадщини – «Europa Nostra», а також представники Піднебесної, Кіпру, Болгарії, Великобританії та Іспанії.

Картинки по запросу харьков


Топовою темою обговорення стане збереження і розвиток культурної спадщини. Це стосується як матеріального, так і нематеріальної культурної спадщини, і способів його збереження в рамках програм державно-приватного співробітництва. Також приватники форуму торкнуться теми конвенційних бюро і ведення туристичного маркетингу.

Реєстрація на форум, який відбудеться 16 травня і буде працювати в двох секціях, триватиме ще тиждень.
Варто зазначити, що в рамках даного заходу в Харкові підведуть підсумки конкурсу туристичних проектів «Я люблю Харків». В цьому році на конкурс надійшло 10 проектів.

Для городян і гостей Харкова розроблена спеціальна розважальна програма. Вже 17 травня організатори обіцяють відмотати час назад і показати, яким був Покровський сквер в кінець XVII – початку XVIII століття. Тут же організовують виступ Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю.

На сцені з'являться студенти Харківської державної академії культури і національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського. Як завжди високого рівня виступів очікують від артистів театру опери і балету.

Крім культурної програми, відвідувачам форуму і городянам пропонують навчиться древнім українських ремесел. У ремісничих павільйонах усіх бажаючих навчать робити ляльки-мотанки, гончарні вироби. Свою майстерність також продемонструють іконописці і козаки, які будуть фехтувати бойовими шаблями.

У доповненні до всіх вищепереліченого, туристам постановки за участю історичних персонажів: Івана Мазепи, отамана Івана Сірка, Григорія Сковороди, Тараса Шевченка. У всіх бажаючих буде можливість сфотографуватися з літературними героями Шельменко-денщика, Солохою і іншими персонажами.

Центральний міський сквер на час перетвориться на справжнє українське село. Атмосферність буде додавати віз з сіном і корчма з козацьким кулішем та продукцією медоварів. Зробити незабутні фото на пам'ять з національними костюмами, булавами, шаблями і сувоями можна буде в спеціальних фотозоні.


По материалам: experttur.com