Найбільше бізнес-туристи бояться у відрядженні не тероризму

04.11.2017

Більше третини європейських бізнес-туристів (37%) побоюються за свою безпеку у відрядженні. Серед респондентів з Північної та Південної Америки таких 47%, а в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - 56%.

Незважаючи на зростаючу загрозу тероризму в світі, страх перед ним стоїть на п'ятому місці (35%). Найбільше сучасні ділові мандрівники бояться забути вдома щось потрібне для роботи (40%), втратити важливу річ або документ (38%), стати жертвою пограбування або нападу (37%) і несприятливих погодних умов (37%).

У цілому, 67% бізнес-туристів вважають, що за останні кілька років відрядження стали набагато безпечніше, ніж раніше. Близько 70% користуються хоча б одним рішенням щодо забезпечення безпеки, пропонованим роботодавцем (екстрені контакти, додаток для відстежування місцеположення). Дві третини обов'язково купують страховку перед поїздкою.

На отримання повідомлень про небезпеку в режимі реального часу вже підписалися понад 40% ділових мандрівників з Азіатсько-Тихоокеанського регіону, 33% з Америки і всього 29% європейців. Причому перша група також активніше за інших досліджує можливості отримання першої медичної допомоги в пункті призначення.

«Світ став трохи більш страхітливим, але в розпорядженні відряджених співробітників тепер набагато більше інструментів для забезпечення власної безпеки, і вони знають про це», – сказав Саймон Новроз, директор CWT по маркетингу.


По материалам: www.businesstraveller.com