Названо найкращі аеропорти світу

24.03.2018

Очолив незалежний рейтинг, який ще називають «авіаційним «Оскаром», вже вшосте поспіль сінгапурський аеропорт «Чангі».
Основний аеропорт міста-держави є одним із найбільших транзитних вузлів Південно-Східної Азії. Минулого року він обслужив 62,2 мільйона пасажирів з майже 100 країн. Летовище допомагає дістатися пасажирам до понад 400 пунктів призначення в усьому світі, приймаючи/відправляючи 7200 рейсів на тиждень.

Серед тутешніх зручностей: два цілодобові кінотеатри, в яких безкоштовно демонструються найновіші блокбастери, басейн на даху, різноманітні сади, ігрові зони для дітей тощо.

На другій позиції розмістився Міжнародний аеропорт «Інчхон», розташований за 70 кілометрів від столиці Республіки Корея ‒ міста Сеул. Це найбільший авіаційний вузол країни і один із найзавантаженіших аеропортів світу.

Трійку найкращих замикає токійський аеропорт «Ханеда».

Цього року під час підготовки рейтингу було опитано 13,7 млн осіб понад 100 національностей у 550 аеропортах світу в період із серпня 2017-го до лютого 2018 року. Мандрівники оцінювали авіагавані за кількома показниками, включно із безпекою, митним і паспортним контролем, а також рівнем комфорту під час реєстрації, трансфером і шопінгом.

 


По материалам: www.ukrinform.ua