Огляд готелю BOSSFOR в Одесі

10.10.2017

Готель BOSSFOR знаходиться в курортній зоні Одеси, в 15 хвилинах від центру клубного життя «Аркадія» та поруч з видатним парком «Перемоги», а також Ботанічним Садом.

Територіально готель розташований в одній з кращих транспортних розв'язок міста:
- залізничний вокзал ( до 5 км, 5-7 хв на машині)

- аеропорт (до 20 км, 15-20 хв на машині)

- морський вокзал (до 20 км, 15-20 хв на машині)

- центр міста – вул. Дерибасівська, Оперний Театр (до 20 км, 15-20 хв на машині)

У готелі 15 комфортабельних номерів:
- 2 номери категорії «стандарт junior»

- 6 номерів категорії «стандарт»

- 4 номери підвищеного комфорту «напівлюкс»

- 3 номери категорії «люкс»


Конференц-сервіс готелю:

Багатофункціональний конференц-зала (85 м²) розташована  на 1 поверсі, розрахована на 70 осіб – прекрасне місце для проведення конференцій і семінарів.

Кімната для переговорів (18 м²) розташована поруч з конференц-залою, розрахована  на 20 осіб. Ідеальне місце для організації зустрічей, переговорів, засідань, круглих столів.

Ресторанна зала загальною площею 85 м2, розрахована для проведення урочистих заходів, корпоративних свят, банкетів, виконаний в сучасному стилі «Мінімалізм». Це прекрасне місце для відпочинку, проведення урочистих подій або фуршетів. Можливе замовлення зали під закриті заходи. Зал розрахований на 50 посадкових місць. Дизайн ресторану виконаний за унікальним проектом, в інтер'єрі використані натуральні матеріали, дизайнерська обробка стін і вишукані меблі. Для зручності, ресторан має зв'язок з номерним фондом за допомогою внутрішніх гвинтових сходів.

http://bossfor.com.ua/ru

 


По материалам: www.bytsko.com.ua