Огляд платформи Fabrika в Харкові

10.10.2017

У Харкові є незвичайне для міста місце – простір Fabrika.space, що об'єднує в собі велику івент-зону, коворкінг і бар. Високі стелі, елементи промислового інтер'єру, велика кількість світла і відмінна акустика. Кожне приміщення оснащене м'якими стільцями, сучасним мультимедійним обладнанням і припливно-витяжною вентиляцією, всюди працює Wi-Fi.

Особливим це місце робить ще й те, що розташоване воно в будівлі колишньої фабрики «Союзсортсемовощ». Протягом довгих років до покинутої будівлі в центрі міста нікому не було діла. Поки за його реконструкцію не взялася команда Pics.io.

Зараз це унікальне місце міста. Простір у приміщення розділений на дві зони – робочу і зону відпочинку. У першій розташовані робочі місця, тут тихо і затишно. У другій є невелика кухня, де можна випити чай, каву, відпочити в кріслах біля каміну. З коворкінгу можна потрапити на терасу з якої відкривається мальовничий краєвид на центр міста. На четвертому поверсі є душова, тут можна залишити речі в персональної шафці. Відвідувачі можуть скористатися кімнатою для переговорів і невеликими скайп-румами.

В коворкінгу можна працювати як самостійно, так і командою. Можна приходити на годину, день, або бронювати персональне місце на місяць. Івент-зона розташувалася на другому і третьому поверхах. На другому знаходяться зали на 50 і 150 чоловік, на третьому - зал, розрахований на 500 осіб.

На першому поверсі розташований бар і ресторан, де можна поїсти, випити коктейлі і розслабитися.

https://fabrika.space/

 


По материалам: www.bytsko.com.ua