Октоберфест в НімеччиніЗа традицією, в день відкриття, рівно о 12 годині, мер міста відкорковує бочку з пивом. Ця символічна дія дає старт «пивному марафону». Потім центральними вулицями міста починає рух святкова процесія. На чолі її – «Munchner Kindi» – символ міста – молоденька дівчина з великим дзвоником в руці верхи на прикрашеному коні. Вона одягнена в чернечий одяг жовто-чорного кольору.

Ця традиційна костюмована процесія отримала почесне звання найкрасивішої, історично важливою і найкраще організованою в світі. Хода завжди проходить за одним і тим же маршрутом, довжина якого становить 6 кілометрів. Він починається в Siegestor і проходить через прекрасні вулиці внутрішнього міста до основного місця святкування – Лугу Терези.

Інша традиція Октоберфесту - відкриття гігантських пивних наметів, іменованих в народі «наметами». Щороку їх рівно 14. Перші такі «намети» з'явилися в 1896 році. У найбільшій з них, що належить мюнхенській пивній «Hofbrauhaus», поміщається 11000 чоловік. Причому мова йде тільки про сидячих місцях: німці вважають за краще пити пиво тільки сидячи. Практично у всіх наметах люди розташовуються всі разом, за довгими столами.

Всі 16 днів розпивання пива супроводжуються насиченою шоу-програмою. Костюмовані паради, ходи стрільців, перегони, концерти змінюють один одного. Поблизу пивних часто можна побачити танцюристів у традиційних баварських костюмах зі шкіряними штанами, що відбивають чечітку «шуплаттль» важкими альпійськими черевиками. Також вас чекають зі своїми екскурсіями пивоварні міста і музеї пива.

Про розмах свята найкраще свідчать цифри статистики. За час фестивалю випивається близько 7 мільйонів літрів пива (з кожним роком цей обсяг збільшується), з'їдається близько 1,5 мільйона смажених курчат і сосисок, 84 бики. Пиво, що надається шістьма пивоварнями Мюнхена, продається в 650 пивних місцях. Додатково відкривається 363 магазини з сувенірами. Відвідувачів розважають 200 атракціонів і концертних майданчиків.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения