Парад Квітів BollenstreekМабуть, це єдиний захід такого великого масштабу зустрічі весни в Європі. Серед інших фестивалів квітів з ним можуть зрівнятися тільки найбільші – Парад троянд в Пасадені, Festa da Flor на Мадейрі, а також фестивалі в тайському Чіанг Май і філіппінському Багіо. Велика святкова колона прикрашених квітами автомобілів вирушає з Ноордвійку в супроводі музики та людей, що танцюють в маскарадних костюмах. Квіткові інсталяції у вигляді різних скульптур: пірамід і колон, людей і казкових персонажів, а також тварин, виготовлені в дводенний термін радують і дивують винахідливістю дизайнерів і флористів.

Дійство параду Bloemencorso Bollenstreek готують кращі творчі об'єднання Нідерландів. Концепція фестивалю щороку різна. І майстрам-флористів, які займаються підготовкою квіткових скульптур та інсталяцій, вона стає відома всього за кілька днів до свята.

Мільйони троянд, тюльпанів, гіацинтів і багатьох інших квітів в пересувних конструкціях і з підсвічуванням слідують по таких містах як Нордвейкерхаут, Нордвік, Вурхаут, Хіллегом. Маршрут ходи рік від року змінюється, але незмінним залишається парк квітів Кекенхоф, розташований неподалік від Лисиці та займає 32 гектари землі, знаменитий надзвичайною різноманітністю сортів тюльпанів.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения