Париж став європейською Кремнієвою долиною

07.11.2017

Столицю Франції визнали найбільш перспективним європейським містом у плані інновацій. Єврокомісія присудила Парижу звання Європейської столиці інновацій та премію в розмірі 1 млн євро, йдеться в повідомленні прес-служби комісії.

«Нагорода, надана в рамках дослідницької та інноваційної програми ЄС «Горизонт-2020», присуджена Парижу за його інноваційну стратегію», – повідомили в Єврокомісії.

Карлос Моедас, єврокомісар з досліджень, науки та інновацій, оголосив результати на Web Summit в Лісабоні.

«Важливість міста визначається не його розміром і чисельністю населення, а широтою його світогляду і влади, дарованої громадянам. Деякі міста не бояться експериментувати. Вони не бояться залучати своїх громадян до розробки та тестування нових ідей. Це міста, які дають можливість своїм громадянам. Сьогодні ми тут, щоб нагородити ці міста».

Тель-Авів (Ізраїль) і Таллінн (Естонія) посіли друге місце і обидва були нагороджені премією в 100 тисяч євро.
За останні десять років Париж побудував більше 100 тис. м² наукових інкубаторів, і зараз у французькій столиці розташувався найбільший у світі кампус стартапів.

У Талліні тестуються потенційні проривні технології, такі як безпілотні автомобілі або роботи з доставки посилок, а в Тель-Авіві створили платформу Smart City Urban Lab, яка пов'язує інноваційні стартапи з провідними технологічними компаніями.


По материалам: www.mind.ua