Перевищення грошового ліміту у відрядженні

04.12.2017

Більше 60% бізнес-туристів додають до відрядження зайвий день, щоб зняти стрес після ділових зустрічей, показало дослідження готельного оператора Marriott. А 36% з тієї ж причини не планують на останній день робочої поїздки ніяких справ.

Експерти американського журналу Entrepreneur пропонують відрядженим працівникам ще кілька способів зменшити навантаження.

– Під час поїздки виділіть трохи часу на себе. Це може бути відвідування музею, вечеря або відвідування спа-салону – все, що допоможе розслабитися і «перезавантажитися» перед поверненням в офіс.

– Не виходьте за рамки бюджету. Якщо компанія вимагає звіту за кожен витрачений за корпоративною карткою рубль, краще не перевищувати встановлений ліміт за видатками. Інакше стрес почнеться після завершення відрядження – під час переговорів з бухгалтерією.

– Чи стежите за здоров'ям. Як правило, ділові поїздки порушують звичний режим сну, харчування і тренувань у спортзалі, і все це може негативно позначитися на самопочутті мандрівника. Більш того, з'являються шкідливі звички – наприклад, «перекус» шкідливими продуктами. Тому краще максимально дотримуватися звичайного розкладу: в більшості мережевих готелів пропонуються «здорові» сніданки і обіди і є фітнес-зал.

– Залишайтеся на зв'язку. Психологи відзначають, що причиною стресу часто стає розлука з близькими людьми та колегами. Бізнес-туристи зізнаються, що в офісі колеги надихають їх, часто пропонують цікаві ідеї, в той час як у відрядженні фахівець залишається зовсім один. Але завдяки сучасним технологіям поспілкуватися з ними можна в будь-який час дня і ночі, причому безкоштовно.

«З кожним роком організувати ділову поїздку стає все простіше: можна вибрати зручне місце в літаку, номер з певним набором послуг в готелі, в два кліка викликати таксі і забронювати столик в ресторані. Не нехтуйте корисними сервісами – і нервувати будете набагато менше!» – упевнений Кріс Ріветт, тревел-експерт HotelsCombined.com.


По материалам: www.entrepreneur.com