Починаючи з травня Венеція обмежить потік туристів

12.05.2018

Влада Венеції вперше запустить систему щодо обмеження турпотоку в місто. Про це повідомили місцеві ЗМІ, посилаюся на керівництво Венеції.

Картинки по запросу венеция
Так, за даними "Rainews 24", в п'ятницю, 27 квітня в декількох місцях в місті були встановлені турнікети. Очікується, що нововведення буде запущено на початку травня: після того, як число туристів, які зайшли на ту чи іншу територію буде перевищувати допустимий ліміт, потрапити туди зможуть лише місцеві жителі.

Нагадаємо, раніше, посилаючись на заяву мера Венеції Луїджі Бруньяро, місцеві ЗМІ повідомили про те, що влада міста запропонували ввести "курортний збір" для туристів, що прибувають до Венеції без ночівлі.

Як зазначив Луїджі Бруньяро, тільки в період пасхального неділі місто прийняло близько 125 тис. Чоловік, з-за чого на вузьких вуличках туристам практично неможливо було розійтися, а до пам'яток Венеції вишикувалися величезні черги.

Картинки по запросу венеция

"Ми не встигали прибирати сміття. На мостах було не проштовхнутися. Ми вважаємо, що ми маємо право закрити місто в такі багатолюдні дні. Ті, хто тут живуть, працюють або розміщуються в міському готелі, можуть увійти, інші повинні триматися подалі. Венеція – особливе місто, але багато хто ще не зрозуміли цього, навіть в Римі ", – привели тоді в асоціації слова Луїджі Бруньяро.


По материалам: mastertura.com.ua