Режим надзвичайного стану в Єгипті продовжили на 3 місяці

07.01.2018

У Єгипті ще на три місяці продовжений режим надзвичайного стану, в зв'язку з чим залишаються актуальними попередні рекомендації МЗС, опубліковані в листопаді минулого року. Про це повідомляє інформагентство «Українські національні новини» з посиланням на Департамент консульської служби МЗС України.

Раніше, нагадаємо, дипломати радили утриматися без крайньої необхідності від відвідування Єгипту, зокрема уникати півночі і центральній частині Синайського півострова і пустельних районів на захід від річки Ніл. Що ж стосується курортних районів, то по ним рекомендації не настільки категоричні: громадянам України радять бути уважними і обережними, не залишати місця організованого відпочинку, а якщо без цього не обійтися, то обов'язково попереджати адміністрацію готелю, представників туроператора, а також своїх рідних і близьких .

В агентствах традиційно відзначають, що така новина вплине хіба що на настрій деяких туристів, які будуть докучати турагентам питаннями про безпеку відпочинку в країні і ситуації на курортах. В іншому свою справу роблять високий сезон і ціна –  вирішальні чинники попиту.


По материалам: www.tourdom.ua