Reikartz Hotel Group відкриває готель у місті Кременчук

20.02.2018

Кременчук – промислове місто у Полтавській області, входить у десятку найбільших міст України. Неодноразово корпоративні гості мережі цікавилися, як скоро готель Reikartz з'явиться у Кременчуці, і чекали з нетерпінням цього моменту.

«Готелі бренду Reikartz Hotels & Resorts відрізняються високим рівнем комфорту і сервісу, відповідністю європейським стандартам, а також теплим і уважним ставленням до гостей. З лютого 2018 ми почали інтеграцію готелю Ontario Hotel у мережу Reikartz під новою назвою – Reikartz Кременчук» – коментує операційний директор Reikartz Hotel Group, Андрій Дьома.

Reikartz Кременчук розташований у самому серці міста, за адресою вулиця Івана Мазепи, 15. У кількох хвилинах від готелю – набережна Дніпра, бізнес-центри, банки і головні визначні пам'ятки Кременчука. Інфраструктура готелю включає 16 номерів різних категорій та ресторан. У планах компанії збільшення номерного фонду до 30 номерів.

Мережа готелів Reikartz Hotel Group об'єднує більше 30 готелів в Україні і 5 за її межами: у Німеччині, Швеції та Казахстані.


По материалам: www.reikartz.com