Серед часто літаючих бізнес-туристів чоловіків більше, ніж жінок

24.01.2018

Серед часто літаючих ділових мандрівників 62% чоловіків і 38% жінок, показало дослідження іспанської готельної компанії Wanup. У ньому взяли участь понад 6 тис. осіб. Причому лише 11% представниць прекрасної статі з опитаних жінок – власниці підприємств. Для порівняння, серед чоловіків таких 15%.

За даними опитування, чоловіки зазвичай вибирають мережеві готелі, жінки – незалежні бутік-готелі. Крім того, ділові мандрівниці охочіше колег-чоловіків розповідають про поїздки в соцмережах (69% і 62%).

Також дослідники зазначають відмінності між бізнес-туристами – мілленіалами і представниками більш старших поколінь. Так, майже 34% «іксів» кажуть, що їх вибір авіакомпанії і готелю не обмежений тревел-політикою. Те ж саме можуть сказати про себе лише 27% мілленіалов. У той же час більшість молодших колег давно бронює літаки і таксі через додатки (70%), а покоління Х робить це рідше (57%).

Більше 60% ділових мандрівників беруть участь в одній або декількох програмах лояльності постачальників тревел-послуг. Майже 36% респондентів вважають самим приємним бонусом таких програм безкоштовний сніданок і можливість підвищити категорію номера, 24% – миттєве нарахування кешбек, 22% – бали на особистий рахунок.

Понад 35% бізнес-туристів дотримуються принципу «зробив діло – гуляй сміло» і додають до відрядженні один-два зайвих дні (bleisure), щоб досліджувати новий для себе місто. Як правило, у вільний час вони «підвищують культруний рівень» (56%), пробують місцеві страви (55%) або просто розслабляються (31%).


По материалам: www.businesstraveller.com