Шрі-Ланка

Коломбо

Коломбо - столиця Шрі-Ланки, один з найбільших в Середній Азії морських портів. П'ятизіркові готелі і висотні будівлі сусідять тут з колоніальними будівлями, численними сувенірними крамницями, вуличними ринками і індуїстськими храмами. Музеї Коломбо зберігають колекції стародавнього мистецтва.

Далі...
Берувела

Городок Берувела (Beruwala) розташований на південно-західнjve узбережжі острова, в 58 км від Коломбо, в п'яти хвилинах їзди від відомого туристичного курорту Бентота. Берувела була першим мусульманським поселенням на Шрі-Ланці, заснованим арабськими купцями в VIII столітті н.е. Кажуть, що старовинна мечеть, розташована неподалік від маяка, була побудована на місці першої висадки на острів арабських купців.

Далі...
Хіккадува

Зовні містечко Хіккадува (Hikkaduwa) нагадує сотні інших курортів, розкиданих по побережжю країн Південної Азії. Дивовижні пляжі, обрамлені зеленню кокосових пальм, десятки готелів на будь-який смак і бюджет, сувенірні крамнички, бари, кафешки... До болю знайома атмосфера комфортного безтурботного відпочинку.

Далі...
Галле

Галле розташований в південно-західній частині Шрі-Ланки - столиця Південної Області. Галле був важливим торговим портом на початку XVI століття, коли Шрі-Ланка була колонією Португалії, а пізніше Голландії. Після розквіту порту Коломбо в XIX столітті, Галле почало занепадати.

Далі...