SIAL MIDDLE EAST 2017SIAL MIDDLE EAST 2017 - 8 Міжнародна виставка харчової промисловості

SIAL Middle East 2015 привернула 926 експонентів з 50 країн, в тому числі в складі 30 національних павільйонів, а також 15125 відвідувачів-фахівців (у 2016 році їх кількість зросла ще на 3%). Цього року національні павільйони представили Аргентина, Австралія, Канада, Китай, Єгипет, Індонезія, Італія, Корея, Малайзія, Марокко, Пакистан, Польща, Португалія, Шрі-Ланка, Тайвань, Таїланд, Туреччина, США, В'єтнам, а також Грузія і Литва.

Щорічно на виставці підписуються бізнес-угоди на суму близько 1 млрд доларів США.

Профілі виставки:

  • Продукти харчування
  • Безалкогольні напої
  • Устаткування для індустрії гостинності та кейтерінгу
  • Харчове обладнання
  • Технології обробки продуктів
  • Технології заморозки і зберігання

Ринок громадського харчування на Близькому Сході коштує близько 31 млрд доларів. З моменту запуску Паризька SIAL перетворилася в глобальну подію продуктової галузі і тепер проводиться уже в ряді країн. Виставка в ОАЕ пройде під патронажем Його Високості шейха Мансура бен Заїда аль-Нахайяна, заступника прем'єр-міністра ОАЕ, Міністра у справах президента і голови Адміністрації Абу-Дабі з контролю якості харчових продуктів.

SIAL Middle East підтримує ТПП Абу-Дабі (ADCCI), офіс ЮНІДО з інвестування та передачі технологій та Міністерство охорони навколишнього середовища ОАЕ.

Паралельно на виставці пройде продовольчий саміт у співпраці з ADFCA. У Форумі роздрібної торгівлі, організованому у співпраці з ТПП Абу-Дабі (ADCCI), будуть брати участь провідні експерти галузі регіону. Серед інших заходів в рамках виставки Клуб Покупців SIAL, Кухня Du SIAL - змагання шеф-кухарів, Зона тенденції та інновації і Наради UNIDO-ITPO з інвестицій.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення