SkyUp пригнала до Києва свій перший літак

19.05.2018

Українська авіакомпанія SkyUp пригнала до Києва свій перший літак Boeing 737-800. Повітряне судно з реєстраційним номером UR-SQA поки забарвлене в ліврею колишнього експлуатанта – Malaysia Airlines. Літак вилетів сьогодні з Стамбульського аеропорту імені Сабіха Гекчен і прибув в аеропорт Київ (Жуляни).

Картинки по запросу SkyUp
Очікується, що сьогодні ж він буде відправлений у Братиславу, де буде перефарбований в ліврею SkyUp. Вік повітряного судна 4,7 року. Раніше авіакомпанія SkyUp зареєструвала перші два літаки Boeing 737-800. Повітряні судна були внесені до державного реєстру 20 квітня під номерами UR-SQA і UR-SQB.

Також в березні цього року перевізник підписав угоду з Boeing на поставку двох літаків Boeing 737 MAX 8 і трьох середньомагістральних Boeing 737 MAX 10. Поставка перших п'яти літаків безпосередньо з заводу в Сіетлі очікується в 2023 році.

Відзначимо, що SkyUp анонсувала запуск своїх рейсів в квітні, але не змогли почати польоти в зазначений час. Причиною було названо відсутність сертифіката експлуатанта. Внутрішні рейси авіакомпанія планувала почати виконувати з травня або червня.


По материалам: mastertura.com.ua