Топ країн Європи і Азії, куди не люблять приїжджати туристи

28.03.2018

Згідно з даними Всесвітньої туристської організації ООН (ЮНВТО), найменш відвідуваною туристами європейською країною є карликова держава Ліхтенштейн. У 2017 році тут побувало всього 77 000 іноземних мандрівників. Роком раніше цей показник становив 69 000 чоловік. Своїх нечисленних гостей Ліхтенштейн привертає гірськими пейзажами. Місцевий ландшафт відмінно підходить для піших прогулянок і зимових видів спорту. Крім того, туристи зазвичай відвідують фортеця Вадуц, побудовану в XII столітті, а також галерею сучасного мистецтва і поштовий музей.

Трохи більше дісталося в минулому році Сан-Марино. Це гірське мікродержаву в 2017 році відвідали 79 000 туристів. Історичний центр Сан-Марино, побудований XIII столітті, запам'ятовується вежами і воротами, а також неокласичної базилікою. У 2008 році він став об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО поряд з горою Монте-Титано.

Ще однією маловідвідуваній туристами країною в Європі визнана Молдова. У 2017 році тут побувало близько 133 000 гостей. Британці відзначають, що в Молдові можна побачити середньовічні фортеці, римські зміцнення і археологічний об'єкт Старий Орхей в 60 км від Кишинева.

The Telegraph також назвав маловідвідувані країни інших континентів. В Азії – це Бутан, Бруней і Бангладеш. У Південній Америці туристи не балують увагою Французьку Гвіану, а в Центральній – державу Беліз. Що стосується африканських країн, то майже немає іноземців на Коморських островах, в Сьєрра-Леоне і Джібуті.


По материалам: www.news.turizm.ru