Тревел-менеджери шукають альтернативу готелям

12.12.2017

Близько 20% компаній стали частіше бронювати для бізнес-туристів сервісні апартаменти в 2017 році, показало дослідження Асоціації провайдерів сервісних апартаментів (Association of Serviced Apartment Providers, ASAP). В опитуванні взяли участь 243 тревел-менеджера.

Головний аргумент на користь сервісних апартаментів – співвідношення ціна/якість, вказало більшість респондентів (57%). Далі в порядку убування за значимістю слідують зручність, велика площа і вигода при довгостроковій оренді.

Слід зазначити, що в 2016-м на апартаменти довелося всього близько 7% бюджету компанії, виділеного на розміщення ділових мандрівників, а в 2017-м – від 11% до 25%. Однак 38% фахівців як і раніше не готові пропонувати альтернативу готелям – це на 53% менше, ніж в 2016 році.

«Результати дослідження дуже точно відображають стан ринку, – сказав Девід Шеппл, event-директор Business Travel Show. –За останні два роки метою номер один для тревел-менеджерів було заощадити гроші компанії без шкоди для відряджених співробітників. Саме тому вони шукали альтернативи традиційним варіантами розміщення і включали їх в тревел-політику поряд з готелями».


По материалам: www.businesstraveller.com