Туристи платитимуть податок при виїзді з Японії

22.04.2018

Туристам скоро доведеться сплачувати спеціальний збір при виїзді з Японії. Відповідний закон був остаточно схвалений владою Країни сонця, що сходить, повідомляє The Japan Times.

Починаючи з 7 січня 2019 року всі мандрівники, які вилітають із Японію на літаку або кораблі, повинні будуть заплатити податок у розмірі 1000 ієн (близько 9 доларів). Нововведення призначене для створення необхідної інфраструктури та поліпшення якості та асортименту послуг з метою забезпечення комфортного перебування великої кількості туристів, очікуваного під час Олімпійських та Паралімпійських ігор-2020 року, а також у наступні роки.

Відповідно до прийнятого закону, від сплати податку будуть звільнені діти до двох років і транзитні пасажири, які вилітають із Японію протягом 24 годин з моменту прибуття.

Картинки по запросу токио

У країні в останні роки спостерігається зростання кількості іноземних туристів. Як сподівається японський уряд, до 2020-го щорічний показник турпотоку може скласти 40 мільйонів гостей. Очікується, що введений податок приноситиме до 43 мільярдів йен в рік. У період з січня по березень 2019 року Токіо за допомогою нового збору розраховує отримати близько 6 мільярдів йен. Частина з цих грошей буде витрачена на установку спеціальних систем розпізнавання осіб.


По материалам: mastertura.com.ua