У Єгипті до туристів більше не будуть приставати торговці

03.05.2018

Єгипетських торговців і інших вуличних продавців, які ведуть свій промисел на території туристичних об'єктів, незабаром почнуть штрафувати. Відповідну поправку до Закону про захист старожитностей прийняв парламент Єгипту. Про необхідність навести порядок на території історичних пам'яток в Єгипті говорять давно. Це стосується всього комплексу нелегальної торгівлі та іншого сервісу, в тому числі, прокату верблюдів і коней, а також випадків шахрайства, жертвами яких стають довірливі іноземні туристи.

Картинки по запросу Египет торговцы

Прагнучи надати єгипетському туризму "цивілізований імідж" і в зв'язку з відкриттям нового Великого Єгипетського музею, владі країни поступово посилюють правила поведінки представників приватного бізнесу, які за східними традиціями настирливо "атакують" іноземців на всіх значущих туристичних об'єктах. Так, раніше було прийнято рішення про перетворення території комплексу навколо Пірамід Гіза, в результаті чого з цього майданчика будуть видалені верблюди, віслюки та послуги їх оренди.

Тепер під заборону потраплять і все обличчя, які ведуть торгівлю, перебуваючи всередині туристичних об'єктів або музеїв, а також ті, хто має намір «пропонувати товар або послугу на користь інших». Іншими словами, за будь-які домагання до туристів з нав'язливою проханням щось купити прямо зараз або зазирнути в магазин, щоб купити там "у хорошого знайомого" що-небудь, або "он там, за рогом, сісти на білого верблюда", єгипетських торговців і їх «посильних» будуть штрафувати на суму в 10 000 єгипетських фунтів. За нинішнім курсом це близько 565 доларів США.

Спочатку розмір штрафу пропонувався в два рази більше, але навіть встановлена ​​сума величезна для єгиптян: це майже в два рази більше, ніж розмір середньої місячної зарплати в Єгипті (6 тис. Фунтів). "Можливо, такі великі штрафи стануть стримуючим фактором для тих, хто здійснює такі дії, які погано впливають на туризм", – прокоментував нововведення міністр археології АРЄ Халед Ель-Анані. Однак спікер парламенту Єгипту Алі Абдул Ааль, який підкреслив, що подібної статті не існує ні в одній країні світу, проте, вважає, що така торгівля - частина "єгипетської життя", і "посилення покарання не усуне це явище". Термінів введення штрафів за незаконну торгівлю офіційно не названо: очікується, що вони запрацюють з осені. Також не ясно, які служби будуть стежити за виконанням закону і штрафувати торговців-порушників.


По материалам: mastertura.com.ua