У 2018 році тревел-бюджети компаній виростуть

09.01.2018

Близько половини корпоративних покупців впевнені, що в 2018 році тревел-бюджети їх компаній збільшаться в порівнянні з 2017, показало опитування, проведене організаторами Business Travel Show. У ньому взяли участь 243 респондента.

Приблизно половина фахівців з організації ділових поїздок вважають, що отримають можливість витрачати на авіаквитки і готелі для бізнес-туристів більше. Ще 45% вважають, що в 2018 кількість відряджень в їх організації виросте. А 47% очікують зростання тревел-витрат.

«На початку минулого року геополітична ситуація в світі була дуже хиткою через новини про Brexit і майбутньої інавгурації президента Трампа. Корпоративні покупці вкрай були стурбовані. Тепер багато респондентів вважають, що тревел-галузь чекає не просто стійке зростання – вони впевнені, що в індустрії ділових подорожей справи будуть набагато краще, ніж в інших сферах. Компанії готові інвестувати значні кошти в пошук альтернативних торговельних шляхів і майданчиків за межами Європи», – сказав Девід Шеппл, event-директор Business Travel Show.


По материалам: www.businesstraveller.com