У Каннах відкриється готель Unbound Collection by Hyatt

16.12.2017

Готель Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez приєднається до бренду Unbound Collection by Hyatt. Готель знову відчинить двері після повної реновації навесні 2018 року і стане другим європейським об'єктом ланцюжка разом з паризьким Hôtel du Louvre і шостим у всьому світі.

Готель розташований в колишньому будинку англійських аристократів. У 1929 році будівлю переробили в найбільший готель на Лазурному березі. «Реставруючи Martinez, ми прагнули зберегти тут відчуття стилю ар-деко, «освіжаючи »при цьому деякі деталі інтер'єру», – зазначив Алессандро Хреста, генеральний менеджер готелю.

Martinez розташований на набережній Круазетт. Для оформлення всіх 409 номерів була обрана біло-блакитна гамма. Деякі кімнати прикрашені мозаїчною підлогою. Головний ресторан готелю – La Palme d'Or, він удостоєний двох зірок Мішлен. Тут подають страви з місцевих продуктів. В меню другого ресторану – страви традиційної середземноморської кухні.

До послуг ділових мандрівників 15 багатофункціональних залів-трансформерів, загальною площею в 2,5 тис. м². Це простір підходить для проведення різних заходів – від переговорів і конференцій до коктейльних вечірок.


По материалам: www.hyatt.com