У Лондоні в 23-й раз вручили Business Travel Awards

27.01.2018

Двадцять третя церемонія вручення премії Business Travel Awards відбулася в Лондоні 21 січня. Гала-вечеря пройшла в готелі Grosvenor House на Парк-Лейн. В якості ведучого був запрошений відомий британський стендап-комік і актор Джек Ді.

Кращою TMC з оборотом понад £ 200 млн на рік у Великобританії була визнана FCM Travel Solutions, £ 50 £ 200 Business Travel Direct, менше £ 50 Giles Travel. У номінації «Кращий автопрокатчік» нагороду отримав Avis, «Кращий залізничний оператор» Heathrow Express, «Бізнес-авіакомпанія року»  All Nippon Airways. До речі, японський перевізник також взяв нагороду в категорії «Краща корпоративна програма соціальної відповідальності». Кращою авіакомпанією для коротких перельотів назвали easyJet, для довгих Lufthansa.

Серед готельних брендів лауреатами стали Shangri-La Hotels and Resorts (вищої категорії), Premier Inn (середньої категорії) і Jurys Inn (економ-класу). Серед технологічних рішень журі виділило інструмент Conferma Connect.

Всього в рамках Business Travel Awards нагороди вручили в 22 номінаціях. У 2018 році на урочистій церемонії були присутні близько 1,3 тис. гостей.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com