У Лозанні пропонують провести ділову зустріч...в акваріумі

21.11.2017

Незвичайний майданчик для проведення MICE-заходів відкрився в Лозанні. Тепер провести переговори з партнерами або корпоративну вечірку можна в найбільшому в Європі прісноводому акваріумі. Він розташований на вулиці Берн, поруч зі станцією метро.

В будівлі AQUATIS Aquarium-Vivarium два поверхи. На кожному можна розмістити до 350 делегатів. Тераса під відкритим небом вміщує близько 500 гостей. Поруч з акваріумом розташований готель 3* Aquatis Hotel на 143 номери. Його MICE-майданчик вміщує до 300 делегатів при театральній рассадке.

Всего на відкритій для відвідування території AQUATIS Aquarium-Vivarium обладнано 46 акваріумів і тераріумів, в яких міститься близько 100 рептилій і 10 тис. Видів риб з п'яти континентів. На першому поверсі представлені екосистеми чотирьох європейських кліматичних зон – альпійської, Женевського озера, басейну Рони і Середземноморської, на другому інші контіненти.

Здесь можна побачити амазонську піранью, комодского варана, алігаторів з річки Міссісіппі, а також отримати уявлення про те, як виглядав спинозавр , що мешкав на Землі в крейдяному періоді.


По материалам: www.myswitzerland.com