У Ризі обслужили 11-мільйонного пасажира Ryanair

19.02.2018

Аеропорт Рига 15 лютого обслужив 11-мільйонного пасажира Ryanair з моменту початку польотів ірландського лоу-коста в столицю Латвії в 2004 году.

Ювілейним пасажиром став Гатіс Кресліньш, який вилітав до Мілана. Авіакомпанія вручила йому квитки в обидві сторони на дві персони з будь-якого напрямку Ryanair з Риги, а аеропорт та його партнери подарували сувеніри та кошик з латвійськими товарами і продуктамі.

Окрім цього, для всіх хто летів рейсом в Мілан разом з 11-мільйонним пасажиром організували італійську вечірку і нагодували піцою з розташованого в терміналі ресторану Easy Wine.

«Прихід Ryanair в аеропорт Рига в 2004 році було значущою подією, завдяки якому нашим пасажирам надавалися і раніше надаються широкі можливості для подорожей», – зазначила голова правління аеропорту Рига Ілона Ліце.

Ryanair почала польоти до Риги 31 жовтня 2004 року, відкривши рейси до фінського міста Тампере. В даний час ірландський лоу-кост є другим в Ризі авіаперевізником за кількістю обслужених пасажирів після базової авіакомпанії airBaltic.

В літньому сезоні Ryanair збільшить свою маршрутну мережу в Ризі до 16 напрямків, відкривши нові рейси в Жірону (Іспанія), Пафос (Кіпр) і Бургас (Болгарія).


По материалам: www.avianews.com