UITT-2018 стартувала з небаченим розмахом

07.04.2018

По-перше, організаторам вдалося якщо не повністю прибрати, то хоча б мінімізувати скупченість відвідувачів, відкривши два входи на протилежних сторонах виставкового павільйону. По-друге, приємно порадувало кількість учасників – за даними організаторів, на виставці представлено в цілому 366 компаній з 26 країн, в тому числі 17 національних стендів. Дуже гідно на виставці виступила і Україна – в складі 37 регіонів, в той час як ще кілька років тому кількість регіональних експозицій не дотягує і до 10. Окремими експозіціяі навіть були у таких регіонів, як Арабатська Стрілка і місто Суми.

До того ж до виставки проявляють інтерес не тільки туристичні компанії, але і ті, чия діяльність не пов'язана безпосередньо з туризмом. Наприклад, ПриватБанк і VISA, з представниками яких заплановано круглий стіл, де буде презентовано Національну програму лояльності «Турист України». А на обговорення особливостей гастрономічного туризму України прийдуть ресторатори. На цей момент у своєму вступному слові на церемонії відкриття виставки звернув увагу радник міністра економіки з питань туризму Іван Ліптуга. Показово, до речі, ще й те, що навіть досить просторий павільйон, де проходив весь офіціоз, все одно не зміг вмістити всіх бажаючих. І хоча виставку як і раніше не відкривають перші особи країни (на відміну від ITB), все одно можна зробити висновок, що туризм і туристичної галузі вже не існують самі по собі, а отже, "крига скресла".

Помітно також і те, що далеко не всі стенди був витримані в стилі мінімалізму. Наприклад, експозиції Anex Tour, Coral Travel, "Пегаса", "Оазису", а також національні стенди Туреччини, Болгарії, Ізраїлю, Єгипту виділяються і видно здалеку завдяки своїм розмірам і яскравим деталям оформлення. А Join UP! знову виступає на виставці в закритому форматі, що теж розбурхує інтерес і стимулює цікавість. Взагалі багато стенди відчутно "підросли", що в принципі відповідає положенню справ в туристичної галузі, де відзначається помітне зростання попиту в порівнянні з минулими роками.


По материалам: mastertura.com.ua