В Іспанії дебютовав бренд Hyatt Centric

20.12.2017

Новий готель під брендом Hyatt Centric відкрився в іспанській столиці. Він розташований на центральній вулиці Мадрида – Гран-Віа, яка неофіційно вважається головною вулицею міста. Звідти легко дістатися до музею Прадо, парку Буэн-Ретиро, королівського палацу і ділових районів.

До послуг клієнтів 159 номерів, у тому числі 14 сьютів та президентських апартаментів. Номери оснащені сучасним обладнанням: плазмовими телевізорами, керованими кондиціонерами та сейфами з електронним замком. Будь-де можна підключити безкоштовний Wi-Fi.

Для клієнтів оборудовано MICE-простір площою 197 м², в організації конференцій і переговорів бізнес-туристам допоможуть професійні event-менеджери. Крім того, на території готелю працює цілодобовий фітнес-центр, ресторан Hielo Y Carbon, де подають традиційні місцеві страви, лаунж-бар Ondas та оглядова тераса.

«Перший в Іспании об'єкт  Hyatt Centric розташований в самому жвавому місці столиці, тут гості можуть відчувати дух Мадриди, – сказав Гонзало Маггі, Генеральний менеджер готелю. – Hyatt Centric Gran Via Madrid розташований в історичному будинку, побудованому в 20-х роках минулого сторіччя, а дизайн номерів увінчаний місцевою архітектурою».


По материалам: www.hyatt.com