Відкриваються регулярні пасажирські перевезення по Дніпру і Південному Бугу

15.05.2018

Відкривається сезон регулярних пасажирських перевезень по Дніпру і Південному Бугу, що з'єднують Миколаївську область з сусідньої Херсонської. А в період відпусток можна буде швидко (за 20 хвилин) дістатися з Очакова на Кінбурнську косу. Цей рейс давно чекали любителі «дикого» відпочинку.

Взимку пасажирський флот перевізника поповнився ще одним швидкісним судном на підводних крилах. Тепер в ньому чотири судна загальною місткістю 260 місць, які отримали імена «Нібулон-Експрес» з порядковими номерами від 1 до 4.

Щоденні рейси з'єднають з 15 травня Нову Каховку і Херсон. У Херсоні до вечірнього зворотного рейсу будуть проводитися річкові екскурсії для туристів.

По буднях, починаючи з 18 травня, можна буде дістатися з Вознесенська в Ковалівку і далі – до Нової Одеси і Миколаєва. Крім того, з вівторка по четвер анонсовані денні прогулянкові рейси «Панорама Миколаєва».

Трохи пізніше, з 1 червня, в розкладі з'явиться довгоочікуваний рейс Очаків – Кінбурнська коса. У минулому році через відсутність сертифікованих причалів для суден на підводних крилах перевізник не зміг заходити в Портпункт Очакова. У цьому сезоні проблема вирішена – на центральному міському пляжі з'явиться понтонний плавучий причал «Нібулону» довжиною близько 100 м, аналогічний тому, який минулого літа компанія встановила на Кінбурні.

Доставивши ранковим рейсом пасажирів на Кінбурнську косу з Миколаєва, «Нібулон-Експрес» протягом дня курсуватиме між Очаковом і Кинбурном, щоб перевезти всіх бажаючих.

Скільки коштує дістатися на Кінбурнську косу з Миколаєва та Очакова

Вартість квитків з Миколаєва на Кінбурнську косу – 216 грн. (Сюди включено рекреаційний збір за відвідування Національного природного парку «Білобережжя Святослава»), в зворотному напрямку – 204 грн.

Вартість проїзду на Кінбурнську косу з Очакова – 54 грн., Назад до Очакова – 42 грн.

Нагадаємо, що оскільки це прикордонна зона, при собі обов'язково потрібно мати паспорт.

Вартість квитків на інші рейси «Нібулон-Експрес», грн.

Вознесенськ Миколаїв 90
Вознесенськ
Нова Одеса 42
Вознесенськ
Ковалівка 42
Ковалівка
– Миколаїв 42
Ковалівка
Нова Одеса 24
Нова Одеса
– Миколаїв – 42
Нова Каховка
Херсон 72

Поки квитки продаються безпосередньо на судні. Найближчим часом їх можна буде придбати онлайн на сайті перевізника, і про появу такої функції ми повідомимо додатково.

Нагадаємо, що швидкісні річкові пасажирські перевезення на півдні України, по Дніпру і Південному Бугу, відроджує компанія «Нібулон». Очолює її Олексій Вадатурський в інтерв'ю журналу «Порти України» навів такі цифри: в минулому році було перевезено близько 24 тис. Пасажирів з Києва, Канева, Черкас, Запоріжжя, Херсона, Каховки, Миколаєва.


По материалам: experttur.com