Вімблдонський турнірНайзнаменитіший і престижний тенісний турнір, Вімблдонський, – це не тільки спорт, але і майже півтора сторічна історія, вірність традиціям, англійська шик, імениті спортсмени і неодмінно «зіркові» глядачі.

УИМБЛДОНСКИЙ ТУРНИР http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/03/UIMBLDONSKIJ-TURNIR_glav3.jpg

Зараз це єдиний тенісний турнір, який проходить на трав'яних кортах. На поле природного зеленого кольору спортсмени зобов'язані виходити виключно в білому. Глядачам простіше – їх не обмежують в кольорі костюма. На головних кортах можуть розміститися до 15 тисяч уболівальників, так що у бажаючих потрапити туди є всі шанси. Втім, непоганий варіант - розташуватися на знаменитому схилі, на якому дивляться онлайн-трансляцію. Тим більше що квитки туди коштують всього близько 20 фунтів.

УИМБЛДОНСКИЙ ТУРНИР http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/03/UIMBLDONSKIJ-TURNIR_glav4.jpg

Вімблдонський турнір починається, як кажуть британці, за шість тижнів до першого понеділка серпня, тобто в кінці червня, і триває два тижні. Дощі в цей час в Англії рідкісні, але про всяк випадок кілька років тому над центральним кортом звели розсувний дах. Так сучасні технології допомагають традиціям. Дістатися до Вімблдону не складе труднощів, адже це передмістя Лондона. Можна скористатися метро, ​​поїздом або спеціальними автобусами London General, які довезуть безпосередньо до місця змагань. Недалеко від тенісних кортів є готелі. І не варто забувати, що і в самому містечку Вімблдон є на що подивитися.

УИМБЛДОНСКИЙ ТУРНИР http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/03/UIMBLDONSKIJ-TURNIR_glav2.jpg
 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения