У Варшаву на 3 дні, Польща


Країна: Польща
Місто виїзду: Львів
Вид відпочинку: Екскурсійний
Транспорт: Потяг Автобус
Дата виїзду: Щоденно
Ночей: 2
Харчування: BB
Ціна за людину: від 130 EUR
Замовити тур

У вартість включено:
  • автобусне обслуговування по програмі;
  • проживання в готелях категорії 3 *;
  • сніданки в готелі;
  • екскурсійне обслуговування по програмі;
  • супровід керівника групи по всьому маршруту.
Додатково сплачується:
  • оформлення візи для громадян України - 60 євро;
  • факультативні екскурсії;
  • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
  • проїзд в громадському транспорті;
  • особисті витрати.

Львів – Люблін Варшава Замосць Львів

 

Тур здійснюється під індивідуальні запити корпоративних клієнтів.

Ціна туру: від 130 євро, в залежності від конфігурації автобуса і наявності додаткових послуг в пакеті.


Заїзд: Щоденно 3 дні / 2 ночі
1 день.

Зустріч туристів у Львові представником компанії у автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер). Посадка туристів в автобус. Виїзд на кордон (зазвичай о 06:30 ранку, точний час уточнюйте у менеджера на кожну дату виїзду). Перетин кордону. Переїзд до Любліна. Рекомендуємо екскурсію «Люблін – чарівність Польщі» (10 євро дорослі / 5 євро діти).
Центр Любліна дуже красивий. Тут добре зберігся Старе місто зі середньовічним плануванням вулиць, з брукованимидорогами, старими пошарпаними часом будинками і фундаментами неуцелівших будівель. Це своєрідний експрес в середньовіччя: Краківське передмістя, Нова Ратуша, Люблінський замок (зовнішній огляд): так і бачиш часом як дами прогулювалися в той час по вуличках, постукуючи каблучками по бруківці. Переїзд в Варшаву. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля.

2 день.

Сніданок. Оглядова екскурсія по Варшаві: «Чарівна Пані Варшава». Варшава – це столиця і найбільше місто Польщі, розташоване на берегах Вісли. Вона по праву вважається одним з найкрасивіших міст всієї Східної Європи, адже недарма іноді Варшаву називають північним Парижем. Вільний час.
Рекомендуємо факультативну екскурсію в палацово-парковий комплекс Лазенки (10 євро дорослі / 5 євро діти). Ми з Вами побачимо «Палац на воді» з терасою. Сьогодні – це чудовий музей, де зібрана королівська колекція художніх полотен. Всю нашу прогулянку будуть супроводжувати білки – стрибухи, а при палаці, вільно гуляють царствені павичі. На озері – бенкет диких качок, дзеркальних коропів і ... річкових черепах.Для шанувальників класичної музик на верхній терасі величезного парку встановлено пам'ятник композитору, уродженцю Варшави – Фредеріку Шопену. Тут з червня по вересень по неділях проходять традиційні безкоштовні фортепіанні концерти під відкритим небом.
Рекомендуємо відвідати резиденцію королів, візитну картку Варшави – Королівський палац (25 євро дорослі, 20 євро діти). Королівський палац побудував король польський і великий князь литовський Сигізмунд Ваза в 1598-1618 роках на місці замку мазовецких князів. Палац був споруджений на штучному підвищенні в формі п'ятикутника. Споруда виділяється 60-метровою вежею. Нині Королівський палац служить музеєм. У ньому є кілька оглядових залів: Зал Ради, Великий зал, Овальний галерея, Мармурова кімната, передпокій перед Великим залом, Кімната для конференцій, Лицарський зал, Тронний зал. У музеї знаходяться експозиції різних періодів. Живопис представлена ​​пейзажами Варшави, портретами відомих особистостей Польщі, роботами Стробла, Смуглевіч, Кауффманн, особливе місце займають картини Рембрандта «Вчений за пюпітром» і «Дівчина в капелюсі». Повернення в готель. Ночівля.

3 день.

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону кордону. Рекомендуємо факультативну екскурсію «Замосць – ідеальне місто» (10 євро дорослі / 5 євро діти). Замосць – неймовірно гарне містечко в Люблінському воєводстві. Це місто - нетипове. Це справжня перлина ренесансу! Він був побудований, як то кажуть, на сухому корені – з нуля, серед розлогих полів. Будівництво Замосць було ініційовано самим Яном Замойским – канцлером і гетьманом Польської Корони. Замойський навіть запросив «заморського» зодчого – італійського архітектора Бернардо Морандо, який протягом 20-ти років, з 1580 по 1600 роки, втілював в життя мрію про ідеальне місто. Тож не дивно, що Замостя носить горді титули «Північної Падуї» і «Зірки Відродження».
Переїзд до Львова. Перетин кордону. Прибуття до Львова близько 23:00 (залежить від кордону).

 

Примітка і необхідні документи
Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
- Автобусне обслуговування та супровід керівника у вільний час не передбачено;
- Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
- Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
- Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
- Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
- Проживання в готелях категорії 3 *, в деяких випадках можливо 2 *, якщо готель за якістю на рівні 3
- Туристам, які подорожують самостійно, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
- Санітарні зупинки кожні 3-3,5 години де буде можливість придбати чай/кава або інші напої.
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
- Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
- При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

 


Замовити тур
 
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення