Ван Гог в паризькій «Майстерні світла»Голландський художник-постімпресіоніст Вінсент Ван Гог, який творив свої полотна в XIX столітті не залишає байдужими серця цінителів мистецтва і в XXI столітті.

Сучасність диктує нові підходи до сприйняття художніх творів і ось, інноваційний центр цифрового мистецтва «Майстерня світла», який відкрився в 2018 році на території колишнього ливарного цеха в Парижі і представляє виставку «Ван Гог. Зоряна ніч », яка триватиме до 31 грудня 2019 року.

Для експозиції з тисячі картин, створених майстром, організатори відібрали 500 найкращих, переважно це роботи пізнього періоду творчості «бунтівного» голландця. Під музику Vivaldi і вокал Nina Simone, гості заходу занурюються в «світ» створений великим живописцем, великими експресивними мазками, соковитою палітрою кольорів і буйством уяви Ван Гога.

Ця захоплююча виставка розкриває дуже емоційний, хаотичний і поетичний внутрішній світ Ван Гога, підкреслюючи постійну взаємодію світла й тіні в його роботах”, – зазначають організатори виставки.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Ваш відгук:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.