Верблюжі боїДля боротьби верблюдів спеціально відгодовують, щоб у них був більш переконливий вигляд. Однак насправді атака носить швидше жартівливий характер, хоча в сутичці визначається лідер і жодним чином не є кривавим спортом. На арену виводять двох Bull-верблюдів, потім виводять молоду самку, щоб претенденти на боротьбу хвилюються, у них починає текти густа молочна слина з рота і виникає бажання суперництва. Сама сутичка виглядає, як ці дві кудлаті махини підпирають один одного, поки один з них не здасться і не втече. Особливо смішно виглядають тікають зі шляху верблюда глядачі, хоч це і не зовсім безпечно. Робляться ставки на переможця.

Найбільший і відомий конкурс боротьби пройде в Сельчуке 21 січня 2018 року. Глядачі розповідають, що це величезне видовище, яке захоплює все місто на вихідні. Поїздка туди не може бути простіше, тому, що тепер ходить приміський поїзд  прямо від термінала аеропорту Ізмір до центру міста Сельчук.

Відправляйтеся в Бергамо на свої перші верблюжі бої. Це буде незабутній уїк-енд. Так, можна своїми очима побачити, як великі верблюди борються один з одним. Ви станете свідком співу, танців і вогню. Ви побачите верблюдів, які вистежують своїх суперників і вилітають з арени. Під час фестивалю не пропустіть можливість поблукати по сонних бруковим вуличкам і помандрувати по стародавніх руїн.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения