В'єтнам

Ханой

Ханой - дивовижне місто! Машин мало (середня швидкість пересування на автомобілі - 40 км на годину), але йде суцільний потік мото- і велотранспорту. З усіх боків лунають гудки, тому какофонія не припиняється ні на хвилину. Всі тротуари забиті людьми, які щось продають, лагодять, тут же стрижуть, роблять манікюр, їдять. У готелів туристів чекають велорикші.

Далі...
Хошимін

Хошимін в порівнянні з Ханоєм, більш сучасне місто. Вулиці ширше, тому рух не такий хаотичний. Це великий промисловий центр і порт. У набережній річки Меконг завжди стоять океанські судна. Хошимін (колишня назва - Сайгон) зачаровує своєю неповторною «повсякденною» екзотикою.

Далі...
Дананг

Дананг - один з головних портів і четверте за величиною місто країни, розташоване майже в самому центрі узбережжя, на західному березі річки Хан.
Дананг був заснований в XIX столітті як порт, і за сто років перетворився з невеликого поселення моряків і торговців в місто з мільйонним населенням.

Далі...
Нячанг

Чистий 7-микілометровий пляж, безліч островів, відмінні можливості для дайвінгу, розвинена туристична інфраструктура - в сусідстві з древніми чамскими храмами і пагодами зробили Нячанг улюбленим місцем відпочинку європейців. У Нячанзі легко перекусити або влаштувати собі свято для шлунка на кожному кроці. Уздовж приморського бульвару простяглася низка ресторанчиків національної та європейської кухні.

Далі...
Фант’єт

Раніше був старовинним поселенням народності чамів. В даний час Фант’єт В'єтнам невелике провінційне і тихий місто в 200 км від Хошиміну (три години їзди). Пляжі Фант’єта знамениті своїми розкішними, різнокольоровими піщаними дюнами - червоними, рожевими, білими. З піщаних дюн місцеві діти катаються, як з крижаних гір.

Далі...
Фукуок

Фукуок (Phu Quoc) - тропічні ліси і скелясті гори, прекрасні піщані пляжі і багатющий підводний світ з кораловими рифами і рідкісної підводною флорою і фауною. Крім того на острові розташовані дві великі плантації по вирощуванню перлів - японська і американська, - і тому багато хто називає Фукуок «перловим островом». Острів знаходиться в 65 км від південно-західного узбережжя В'єтнаму і є найбільшим серед його островів.

Далі...