Винний тур вихідного дня до Грузії, Грузія


Країна: Грузія
Місто виїзду: Київ
Вид відпочинку: Екскурсійний
Транспорт: Авіа
Дата виїзду: Щоденно
Ночей: 3
Харчування: BB
Ціна за людину: від 385 USD
Замовити тур

У вартість включено:
 • Трансфер в аеропорт і назад;
 • Весь трансфер в період туру;
 • Проживання у вибраному Вами готелі в Тбілісі;
 • Всі зазначені в турі екскурсії;
 • Обслуговування кваліфікованого гіда;
 • Вхідні білети;
 • Підйомники на Нарикала;
 • Дегустації вин з закускою (Цинандалі, Сигнахи, Теліані Велі);
 • Вітальна вечеря в перший день.
Додатково сплачується:
 • Авіапереліт;
 • Особисті витрати;
 • Факультативні екскурсії;
 • Чайові гідам і водіям.

Київ – Тбілісі Телаві Цинандалі Сигнахи Бодбе Тбілісі Київ

 

Споконвіку Грузію вважали «колискою виноробства». І сьогодні ця країна залишається таємничою, древньої, величною батьківщиною кращих сортів цього божественного напою.

Запрошуємо Вас познайомитися з красою грузинської природи, покуштувати незрівнянні страви грузинської кухні, доторкнутися до давніх традицій, самобутньої культури і традицій. На гостинних грузинських теренах. Ви зможете відпочити душею, спробуєте і оціните кращі грузинські вина, насолодитеся пишністю старовинних міст із затишними виноробними, які відкриють перед Вами свої двері ...


Заїзд: Щоденно 4 дні / 3 ночі
1 день

Тбілісі – Київ
Прибуття в Тбілісі. Трансфер з аеропорту і розміщення в готелі. Вечеря в національному ресторані з смачними грузинськими стравами.
Ніч в готелі в Тбілісі.

2 день

Тбілісі – Телаві
Сніданок в готелі. Сьогодні Ви дізнаєтеся все про батьківщину грузинського виноробства і гостинності. На сході Грузії затишно розташувалася Кахетія.
Через Гомборскій перевал ми проїдемо до стародавньої фортеці Уджарма, подивимося Нову і Стару Шуамта, отримаємо задоволення цими красотами і зробимо безліч пам'ятних фото.
Далі, прибуття в Телаві – адміністративний центр Кахетії. Тут ми відвідаємо кілька знаменитих зразків грузинської монастирської архітектури: Алаверді – монастир святого Георгія, заснований в 11 столітті. Висота собору близько 50 м, що є однією з найвищих церковних будівель Грузії. Ми відвідаємо «ікаля-то Академію», яка датується з 8 століття. Вона була свого часу культурним і просвітницьким центром країни. Тут за переказами навчався великий син Грузії Шота Руставелі. Також Вас чекає екскурсія на завод «Теліані Велі», де пройде ознайомлення з заводом і дегустація кращих вин (2 сорти вин + грузинський хліб, сулгуні і фрукти). Тут Ви зможете насолодитися красою Алазанської долини, і зробити пам'ятні фото.
Ніч проведемо в гостинному домі Телаві, де ви зрозумієте, що таке справжня кахетинська гостинність. Господарі будуть пригощати смачними грузинськими стравами і грузинським вином домашнього виробництва, тут Ви Відчуйте справжній грузинський колорит.
Ніч в готелі.

3 день

Телаві – Сигнахи – Тбілісі
Сніданок в гостинному домі. Екскурсія в музей '' Цинандалі '' – закладений в XIX столітті у володіннях відомого грузинського поета, князя Олександра Чавчавадзе. У його володіннях рахіт дивовижної краси парк і ми зможемо відвідати винний льох, вина якого датуються 1814 годом.Проведем винну дегустацію (5 сортів).
Далі ми продовжуємо шлях в Сигнахи – місто кохання. Це затишнемісто прекрасно поєднало в собі елементи південно-італійського та грузинського архітектурних тонкощів.
Відвідаємо музей «Піросмані», де можна побачити експозицію робіт великого грузинського художника. Далі ми відвідаємо монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія – жіночий монастир «Бодбе». Тут розташована базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворним джерелам, можете загадати бажання, яке обов'язково збудеться (піша ходьба 30 хв).
Відвідування винного льоху в Сигнахи, дегустація різних сортів вина та грузинської горілки – чачі (4 сорти вина і чача + закуска). Тут же можна замовити (заздалегідь) смачний кахетинський обід (20 долл з чол), або обід з майстер класом грузинської національної кухні (35 дол з особи).
Повернення в Тбілісі. Екскурсія по вечірньому, блискучому вогнями місту. Ви побачете Старе місто, блискучий Міст Миру і сучасний парк Ріці. Підніметеся на підйомниках накрепость Нарікала – це душа столиці. Вас також чекає BUS-тур по центральній вулиці столиці – Руставелі Авеню і площі Свободи.
Ніч в готелі.

4 день

Тбілісі – Київ
Сніданок в готелі. Вільний час. Трансфер в аеропорт. По дорозі в аеропорт можна буде купити подарунки, сувеніри і т.д.
Щасливе відправлення додому.

Ціни вказані в USD:​

ПРОЖИВАННЯ в Тбілісі і Телаві Економ 3 *** Шайн і гостинний дім в Телаві Готелі 3 *** Альянс, Орієн, Престиж, Гарден в'ю, Класик, Лайт Хауз і гостинний дім в Телаві Економ 4 **** Ведзісі, Симпатія, Голден палас або 3 * + Марги, Даймонд, Глобал, Давид, Пент Хауз, Шайн Руставелі і готель «Ерма» 3 * + в Телаві Готелі 4 **** Бетсі, Вірі палас, Прима Віра, Круїз, Копала В і С, Бутік 12, і готель «Ерма» 3 * + в Телаві Готелі 5 ***** Холідей Інн і Шератон Метехі палас і готель «Ерма» 3 * + в Телаві
При проживанні в дабл номері 385 400 440 470 605
При проживанні в сингл номері 410 455 545 595 905
При проживанні в тріпл номері 350 365 393 410 530
 

 

 


Замовити тур
 
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення