Wizz Air відкрив відразу три нових напрямки зі Львова

02.04.2018

Протягом двох днів лоукостер запустив зі Львова рейси в три нових міста - в німецький Дортмунд, а також польські Гданськ і Катовіце. 26 березня авіакомпанія Wizz Air виконала до Львова перші рейси в Катовіце і Гданськ.

На одному з літаків в Україні прилетіла велика польська делегація на чолі з мером Гданська Павлом Адамовичем. Згідно онлайн-табло аеропорту Львів, рейс з Гданська прибув о 13:00, з Катовіце - о 14:20. Сьогодні ж обидва літаки вирушили в зворотні рейси. Борт в Гданськ вилетів о 13:30, в Катовіце - о 14:50.

Літати між Львовом і Гданськом Wizz Air має намір двічі на тиждень по понеділках і п'ятницях. Рейси Львів-Катовіце спочатку також будуть здійснюватися двічі на тиждень по понеділках і п'ятницях.

Крім того, з 20 червня до розкладу будуть додані два додаткових рейси по середах і неділях, що збільшить загальну частоту польотів до чотирьох на тиждень. Крім того, 25 березня угорський лоукостер після 4-річної перерви відновив перельоти за маршрутом Дортмунд-Львів. Рейс прибув у неділю о 18:30 і відправився в зворотний політ о 19:10. До 26 жовтня 2014 року регулярні рейси за цим маршрутом виконувала українська "дочка" компанії - Wizz Air Україна.

Відзначимо, що Дортмунд став другим німецьким напрямком Wizz Air зі Львова після Берліна, рейси в який бюджетник початків 18 червня 2017 року.


По материалам: mastertura.com.ua