ПАР

Південно-Африканська Республіка (ПАР) - держава, що знаходиться на південному краю Африканського континенту. Межує з Намібією, Ботсваною, Зімбабве, Мозамбіком і Свазілендом. Омивається Індійським і Атлантичним океанами.

Більша частина країни зайнята високими рівнинними плато "карру" і невисокими (до 2500 м) горами, лише вздовж узбережжя тягнеться вузька смуга рівнин, відокремлена від піднесених районів грядою Драконових (Великий Уступ) і Капських гір. Найвища точка країни - гора Монт-о-Сурс (3299 м).

Республіка з президентською формою правління. Незалежний член Британської Співдружності. Законодавчий орган - двопалатний парламент (Сенат і Національні збори). Кожна з 9 провінцій країни має свій парламент, законодавчу владу і уряд, підзвітний прем'єр-міністру ПАР.

Клімат

Переважно субтропічний. Літо - з вересня по квітень. Сонячна погода вранці, в другій половині дня - грози. Така погода характерна для всієї країни, за винятком району Кейптауна, де дощі випадають взимку. Вдень середня температура повітря - + 38°С, вночі - 20-25°С. В середині дня - висока вологість.

Сезон дощів - жовтень-листопад і кінець березня. Більшість дощів випадає в північних районах країни.

Зима з травня по серпень. Вдень суха погода, сонячно і прохолодно (до + 20°С), вночі температура різко падає (+ 5°С). Зима більш краща для спостереження за тваринами (низька трава, засухи). Тварини збираються на водопій.

Не дивлячись на загальні тенденції, можливі різкі зміни погоди, що необхідно враховувати при підготовці до подорожі.