Майбутнє туризму: туристи-одинаки і авіакомпанії-туроператори

23.10.2018

У 2018 році 15% відпочивальників відправилися у відпустку без компаньйона. Для порівняння у 2017 році кількість соло-мандрівників було на позначці 12%, що у два рази більше показника за 2011 рік. Така тенденція, мабуть, пов'язана зі зростаючим прагненням до індивідуальної незалежності, а не з відсутністю альтернатив. Три чверті поодинокий туристів заявили, що така подорож залишає їм більшу свободу дій. Це почуття особливо поширене серед 35-44-річних.

Ще один прогноз на майбутнє мандрівники будуть все менше довіряти онлайн-оглядам, які розповідають про відпочинок. Згідно з останнім дослідженням, серед молодших вікових груп найбільш ненажерливих споживачів соціальних мереж спостерігається значне зниження довіри до інтернет-сайтів і соцмережах в якості джерел інформації й натхнення для подорожей (з 53% до 39%). Інші опитування показують, що в цілому менш як 25% людей довіряють соціальним мережам.

Крім того, експерти дали кілька прогнозів, що стосуються повітряних перевезень. На їхню думку, в найближчі роки буде спостерігатися зростання числа лоукостерів і їх впливу на пасажиропотік. Багато авіакомпаній в майбутньому почнуть активніше захоплювати сектор туроператорів, тобто нададуть більше пропозицій з бронювання готелів та інших послуг. 

 

 


По материалам: www.mastertura.com.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.