26 травня в Київ туристів прибуде значно більше, ніж заявлено місць на стадіоні

23.05.2018

Столиця готується до цього туристичного буму під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Очікується, що 26 травня до Києва туристів прибуде значно більше, ніж заявлено місць на стадіоні. Вболівальники, яким не дісталися квитки, будуть стежити за ходом матчу в спеціально обладнаних фан-зонах.

Картинки по запросу kyiv final

Одним з найбільш задіяних в прийомі туристів районів Києва стане Солом'янський, адже саме тут знаходиться аеропорт Київ. Більше 10 тис. Уболівальників із загальних 35 тис. Прибудуть в місто на 130 чартерних і сотнях регулярних рейсів саме через аеропорт Київ (Жуляни). Його представники вже відзначили, що рівень викликаної Лігою чемпіонів завантаження зрівняється в цей період з Борисполем. Після прибуття любителі футболу вирушать на головну спортивну арену країни НСК «Олімпійський».

Жителям Києва та гостям столиці радять враховувати шляху пересування уболівальників, щоб уникнути пробок. До слова, за футбольними квитками, вельми недешевим, проїзд в міському транспорті 26 травня буде безкоштовним. Організаторів чекають спекотні дні, до того ж потрібно зробити все, щоб розвести в просторі фанів команд-суперників Ліверпуля і Реал Мадрида. Експерти відзначають, що поведінку вболівальників під час проведення Євро-2012 буде в корені відрізняться від фіналу Ліги Чемпіонів 2018 року. Якщо на фінал першого чемпіонату приїжджали повболівати за країну, то зараз фани їдуть підтримати саме клуби. Відповідно, настрій гостей буде значно відрізнятися.

Картинки по запросу kyiv

Щоб не допустити конфліктів перед матчем в Києві, навіть організували різні місця збору для уболівальників: Парк Шевченка і площа близько КЗ «Україна». Вони повинні розвести дві колони футбольних фанів по шляху на стадіон. Точна кількість уболівальників, які приїдуть до столиці з-за кордону, а також з усіх куточків України, на даний момент неможливо підрахувати. Судячи по завантаженості місцевих готелів, хостелів та приватних орендодавців, туристів буде дуже багато. Тільки НСК «Олімпійський» вміщує більше 70 тис. Відвідувачів, а уболівальників буде мінімум вдвічі більше. Для туристів без квитків вже організували простір «Фестиваль чемпіонів» і фан-зони. Очікується, що загострення пристрастей на цих майданчиках буде не менш гострим, ніж на головній арені.


 


По материалам: experttur.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.