American Airlines скасує збір за провезення ручної поклажі

12.08.2018

Пасажирам American Airlines, що подорожують по тарифу «Базовий Економ», незабаром дозволять брати з собою на борт літака ручну поклажу абсолютно безкоштовно – на додаток до невеликої речі, яка повинна міститися під переднім кріслом (наприклад, портфель). Зараз за провезення ручної поклажі авіакомпанія бере $ 20.

У інших перевізників ці правила менш суворі, зауважує президент American Airlines Дуг Паркер. Наприклад, один з головних конкурентів авіакомпанії – Delta Airlines – взагалі не бере за послугу ніякої додаткової плати.

Більш того, в результатах пошуку авіаквитків, наприклад через Google, пропозиції American Airlines відображаються в нижній частині списку, оскільки за провезення ручної поклажі перевізник стягує збір. «Економні пасажири віддають перевагу більш низькі тарифи наших конкурентів, і нам варто враховувати цей факт», – додав пан Паркер.

Траплялося, що багато мандрівників з квитками по тарифу «Базовий Економ» дізнавалися про необхідність оплатити провезення ручної поклажі прямо перед виходом на посадку. При цьому у вартість включався штраф $ 25 за несвоєчасну оплату.


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.