У SkyUp розповіли, що робити пасажирам із тваринами

26.02.2019

Авіаперевізник дозволяє брати пасажирам з собою в політ тільки котів і собак. Водночас умови їхнього транспортування залежать від ваги і габаритів тварини разом із переносним контейнером.

Якщо вихованець разом із кліткою важить не більше 7 кг, а габарити переноски не перевищують 55х40х20 см, то пасажир може взяти його з собою в салон літака. В такому випадку збір за провезення становитиме 40 євро.

Якщо ж габарити контейнера і вага тварини перевищують зазначені параметри, вихованця можна перевозити, але тільки в багажному відсіку літака. Водночас загальна вага тварини з клітиною не має перевищувати 32 кг. В такому випадку збір за перевезення становитиме 80 євро. Оплатити його можна на стійці реєстрації в аеропорту.

У SkyUp зазначають, що одночасно на одному рейсі не може перевозитися більше двох тварин у салоні і більше двох – у багажному відсіку літака.

Перед вильотом пасажир має забронювати послугу перевезення, а також підготувати ветеринарні документи на свого вихованця, необхідні як для вивезення його з України, так і для ввезення в країну призначення.

 

 


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.