Андорра

Мальовниче гірське князівство, що розкинулось на схилах Піренейських гір між Іспанією і Францією, знаходиться на сьомому місці в списку найбільш маленьких держав світу, що не заважає андоррцям щорічно приймати у себе в сто разів більше туристів, ніж все населення країни.

Іграшкові будиночки столиці Андорра-ла-Вельї, немов підіймаються на скелі, збудовано усього в три вулиці. Тутешні жителі сушать білизну на мотузках, простягнутих над гірськими струмками, які вирують по камінню посеред міста. Втім, сучасних будівель зі скла і бетону, широких рекламних плакатів і сяючих вогнями вивісок в столиці теж чимало. Багато місцевих жителів говорять на чотирьох мовах: каталонською, іспанською, французькою та англійською. Особливу красу Андоррі надають своєрідність традицій і звичаїв, що гармонійно поєднують в собі культури Франції та Іспанії.

Більшу частину Андорри займають гірськолижні курорти, на яких білий сніг межує з ліловими і рожевими квітами альпійських лугів, а траси загальною протяжністю 282 км ведуть на висоти понад дві тисячі метрів. Андорра настільки мала, що її можна проїхати за 30-40 хвилин від одного кордону до іншого. Тому дібратися до будь-якого з курортів на комфортабельних автобусах не складає ніяких труднощів. Для початківців гірськолижників працюють численні школи, в тому числі дитячі - навіть для трирічних малюків. У екстремалів користується популярністю атракціон "хелі-скі": лижник або сноубордист доставляється вертольотом на одну з гірських вершин, де і катається по блискучому снігу без будь-яких трас.

Визначною пам'яткою Андорри є термальний комплекс "Кальдеа". У ньому є кілька басейнів з водою з місцевих мінеральних джерел, в головному ж басейні кожну годину влаштовується водно-світловий феєрверк з десятків фонтанів під звуки класичної музики. Прямо в скелі вирубані індороманські терми з холодною і гарячою водою, в водах римських лазень плавають грейпфрути, а через численні гроти можна виплисти в маленьку лагуну під відкритим небом.

Також серед пам'яток Андорри можна виділити Національний музей автомобілів; найстарішу церкву Санта Колома; величезну площу Пласа дель Побла - місце проведення багатьох культурних заходів країни. В Андоррі щорічно проходять міжнародні фестивалі класичної музики та джазу, проводиться багато різноманітних відкритих концертів, загальних і місцевих свят з музикою та народними танцями.

В Андоррі дуже приємно займатися шопінгом, адже це країна безмитної торгівлі, вільна економічна зона. Андорру можна назвати величезним гіпермаркетом "дьюті-фрі", оскільки вартість багатьох товарів там як мінімум на третину нижче, ніж в середньому по Європі.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.