Австралія

Австралія - унікальна країна, з абсолютно неповторною дикою природою, барвистим підводним світом і багатогранною культурою місцевих аборигенів. У той же час вона є однією з найбільш розвинених країн світу. Єдина країна світу, яка займає територію цілого однойменного материка, а також острів Тасманія і прилеглих островів. Площа приблизно 7,7 млн.кв.м. Країна заворожує унікальною флорою і фауною. Тільки тут водяться качкодзьоби і єхидні, самі первісні з ссавців, а також кенгуру, коали і інші сумчасті.

На Австралійському континенті переважає рослинність, характерна тільки для нього: з 22 тисяч видів рослин Австралії близько 90% є ендеміками. Національна пристрасть - турбота про навколишнє середовище, захист флори і фауни Австралії. На це не шкодують ні часу, ні грошей. Великі компанії та корпорації змагаються за право стати спонсорами окремих видів тварин в національних парках країни. Відпочинок в Австралії - унікальне явище в тому плані, що ви самі вирішуєте, яким він буде для вас. Відправляйтеся до дикої природи, в джунглі Дарвіна і парку Какаду. Ви хочете пляжного життя, підводного плавання і яхтингу - тоді проведіть ваш відпочинок в Австралії на одному з островів бар'єрного рифа.

Розташоване на Золотому Березі (Голд Кост, Gold Coast), в Австралії, містечко Surfers Paradise (тобто, «серфінгових Рай») є саме тим, що можна прочитати в самій його назві – фантастичний, затишний куточок для любителів серфінгу. Тут протяжні золоті і зовсім не забруднені пляжі, майже 300 сонячних днів в році і хороші хвилі, - це ідеальне місце для серфінгу.

Для тих, хто приїжджає відпочити з дітьми, є чотири цікавих тематичних парка, які задовольнять навіть самих вибагливих гостей, зокрема Царство Мрій (Dreamworld), Світ Кіно Уорнер Бразерс (Warner Bros. Movie World), Мокрий і Дикий (Wet & Wild) і Морський Світ Австралії (Sea World Australia).

Австралія - шоста в світі країна за розміром території, і це єдина держава, що займає цілий континент. Австралійський союз включає в себе Австралійський материк і кілька островів, найбільшим з яких є Тасманія. На території материка різноманітна природа знаходиться по сусідству з сучасними густонаселеними мегаполісами. Хоча більшу частину континенту займають напівпустелі і пустелі, в Австралії є різноманітні ландшафти: - від альпійських лугів до тропічних джунглів. Австралія стала домом для унікальних видів флори і фауни, деякі з яких не зустрічаються в інших куточках планети. Багато рослин і тварини, включаючи гігантських сумчастих, вимерли з появою аборигенів; інші (наприклад, тасманський тигр) - з появою європейців.

Австралія - це безхмарне синє небо, яскраве сонце, багатокілометрові пляжі з білосніжним піском і океан до горизонту. Уздовж північно-східного узбережжя Австралії простягнувся Великий Бар'єрний риф, де розташований унікальний морський національний парк, внесений до списку Всесвітньої спадщини. Великий Бар'єрний риф - це гряда коралових рифів і островів в Кораловому морі, на деяких з яких розташовані елітні готелі.

Населення:

Сьогодні населення Австралії складає більше 19 млн. Майже 10 млн. осіб живуть на відносно невеликому просторі землі вздовж східного і південного узбережжя. У двох містах Австралії - Сіднеї і Мельбурні зосереджено близько 40% населення країни. Етнічний склад населення різноманітний: австралійці займають 82%, англійці - 7,2%, італійці - 2%, греки - 1,2%, аборигени - 1%. Віросповідання: протестанти - 44%, католики - 26%, православні - 4%.

Столиця

Столиця Австралії - Канберра (290 тис. чол.). - це чисто адміністративний центр, основне населення якого складають чиновники урядових установ та їх сім'ї. Однією з визначних пам'яток Канберри є також меморіал капітана Джеймса Кука - потужний водяний стовп заввишки в 140 м.

Клімат Австралії різко відрізняється в залежності від регіону. На півночі клімат тропічний, на півдні - помірний. Тропічний регіон, який охоплює близько 40% території Австралії, має дві пори року: жаркий і вологий період (дощі йдуть в лютому і березні) та теплий і сухий період.

У місцях основного проживання населення, розташованих уздовж узбережжя, (близько 15% всієї території) клімат м'який протягом всього року.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.