Авіакомпанії повинні бути готові до аномальної спеки

22.07.2018

Авіакомпаніям важливо бути готовими до перельотів при високій температурі, вважає представник American Airlines Росс Фейнстейн. Експерт нагадав про скасування понад 40 рейсів American Airlines влітку 2017 року, коли позначка термометра показала 120° F (48,8° C), що на 2 градуси перевищує максимальну температуру, допустиму для здійснення перельотів регіональними лайнерами. В цьому році в деяких містах США температура вже досягла тогорічного рекорду.

Поступова зміна клімату на планеті стало причиною частих і серйозних коливань погодних умов по всьому світу. Заметілі та крижані дощі тепер не єдиний виклик, з яким доводиться стикатися авіакомпаніям: виробники лайнерів стали перевіряти свої літаки на стійкість до високих температур. Після події влітку 2017 року American Airlines звернулася до Монреальського виробника регіональних літаків Bombardier, щоб протестувати лайнери в умовах аномальної спеки. Тепер Bombardier CRJs можуть літати при температурі 123° F (50,5° C). Також з урахуванням високих температур були вдосконалені нові моделі бразильського Embraer E190.

Для самих мандрівників спекотне літо може послужити причиною дискомфорту під час перельоту. Дослідження Університету Редінга показало, що гаряче повітря може викликати сильну турбулентність, що викликає змінність повітряних потоків на великих висотах. Крім того, літні грози та шторми складніше спрогнозувати, чим зимові хуртовини. У минулому році через сильні дощі авіакомпанія Delta була змушена скасувати понад 3 тис. Рейсів. Їй знадобилося тиждень, щоб повернутися до колишнього ритму і відновити роботу всіх своїх служб.

Однак такі аномалії мотивують авіаперевізників вдосконалювати програмне забезпечення, що дозволяє спрогнозувати погоду, зауважив представник Delta Майкл Томас. Крім того, авіакомпанії розширюють функціонал додатків для мандрівників, щоб надати їм можливість дізнаватися про скасування перельоту і самостійно реєструватися на інші рейси.


По материалам: www.cnbc.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.