Унікальні коридори в Італії відкриють для всіх туристів

07.03.2019

Коридор Вазарі, який є частиною флорентійського музейного комплексу Уффіці, закритий для туристів з 2016 року. Причиною стало порушення протипожежної безпеки. Відтоді в знаменитій галереї замінюють освітлення, встановлюють системи пожежогасіння, кондиціювання та відеоспостереження, а також обладнують аварійні виходи. Керівництво галереї зазначило, що забезпечення безпеки відвідувачів буде досягнуто без порушення історичної цінності будівлі. Всі роботи завершаться в 2021 році.

Після цього доступ до семи сотень картин XVI-XVII століть римських і неаполітанських майстрів, найбільшої колекції автопортретів відомих художників світу і 30 прадавніх скульптур отримають усі туристи. До 2016 року вхід до 760-метрового коридору був відкритий тільки для відвідувачів в складі груп з екскурсоводом.

Після реставраційних та відновлювальних робіт коридор Вазарі стане невід'ємною частиною музейної експозиції Уффіці. За попередніми оцінками, його щорічно відвідуватимуть близько 500 тисяч осіб.

Вартість вхідного квитка становитиме 45 євро в високий сезон і 20 євро – в низький. Крім того, керівництво має намір ввести комплексні квитки XXL, які дадуть змогу відвідати Палаццо Веккьо, Уффіці, Коридор Вазарі, Палац Пітті, Сади Боболі, Форте Бельведер і Сад Бардіні.

Крім того, з 5 до 10 березня туристи зможуть відвідати галерею Уффіці, Палац Пітті й Сади Боболі безкоштовно. У ці дні тут проходить "Тиждень музеїв". Вхід відкритий з 08:15 до 18:50. У звичайні дні загальний вхідний квиток коштує 38 євро.


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.