Авіапасажири готові до зустрічі зі штучним інтелектом

26.08.2018

Більшість британських мандрівників зрадіють «розумним» пристроїв в аеропортах. При цьому можливостями штучного інтелекту в поїздці намір користуватися в основному представники молодого покоління пасажири старшого віку не в захваті від «цифрового асистента». Такими є результати опитування Spafax, проведеного центром вивчення громадської думки YouGov.

Найбільше респондентів у віці від 18 до 24 років мріють зануритися в доповнену реальність на борту літака 37%, а 17% із задоволенням зустрілися б з голограмою в аеропорту. Жінки за допомогою технологій вибирали б напрямок для подорожі наприклад, знайомилися з визначними пам'ятками різних країн у VR-окулярах (36%). Тільки 27% від загального числа опитаних заявили, що не стали б застосовувати «розумні» пристрої в поїздці.

«Зали очікування поступово виходять за рамки безликих приміщень зі стільцями та кавоваркою і стають джерелом унікального досвіду. Тому ми вирішили з'ясувати, як хочуть проводити час в авіагавань британські мандрівники», сказав керівник об'єднань Spafax Чарльз Вайн.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.