Австрія

Австрія - країна лугів, покритих едельвейсами, гірських озер, прохолодних лісів, затишних старовинних міст, що живуть в своєму безтурботному ритмі. Австрію часто називають відкритим серцем Європи, адже в ній надзвичайно гармонійно переплітаються традиції багатьох європейських культур.

Австрійська Республіка повністю спростовує теорію про те, що в будь-якій країні є сторона приваблива, а є сторона, яку необхідно ховати від сторонніх очей. В Австрії прекрасно все - надзвичайно мальовничі пейзажі, подібних яким немає практично у всій Європі, традиційні патріархальні села, немов тільки що зійшли зі сторінок казок, чудові пам'ятники історії, культури та архітектури. Крім того, Австрія - це країна неперевершеною традиційної медицини, великої кількості оздоровчих курортів, незабутніх національних парків і, звичайно, місць для найкращого лижного відпочинку.

Країна багата пам'ятними місцями минулих епох. Зальцбург, Відень, Гарц і безліч інших міст цієї країни можуть похвалитися своїми храмами і палацами, які були зведені в класичному архітектурному стилі бароко. Австрія вважається однією зі столиць класичної музики. Тут народилися і творили Моцарт, Шуберт, Штраус. На весь світ знаменита Віденська Опера і Філармонійний Оркестр. Численні музичні фестивалі і конкурси, які тут проходять, жодним чином не залежать від пори року, що є характерною особливістю саме цієї країни.
Також особливістю Австрії є її неймовірна чистота, все натерте до блиску і виблискує. Це єдина європейська країна, де повністю дотримується екологічна дисципліна. Відпочивають в Австрії як влітку, так і взимку. Будь-який, навіть самий вибагливий турист знайде відпочинок на свій смак. Австрія - країна, де дивним чином поєднуються можливості для активного, оздоровчого та пізнавального відпочинку, а гостинність і привітність австрійців поєднуються з педантичним умінням організувати якісне обслуговування гостей.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.